Gizlilik Politikasi - www.yerelturizm.com


Son Güncelleme Tarihi: 1 Nisan 2016

yerelturizm.com , sizinle ilgili bilgilerin nasil kullanildigi ve paylasildiginin sizin için önemli oldugunu bilmektedir. Bu bilgilerin kullanim ve paylasimin dikkatli ve hassas bir sekilde yapilmasinda bize olan güveninize tesekkür ederiz. Bu beyan gizlilik politikamiza dair açiklamalar içermektedir. yerelturizm.com web sitesini ziyaret etmekle bu gizlilik beyaninda belirtilen uygulamalari kabul etmis ve bunlara uymayi taahüt etmis sayilmaktasiniz.

Talep Edilen Bilgiler:
• Sizin Verdiginiz Bilgiler: Sitemizdeki kayit formlari, ürün formları, yorumlar, irtibat bilgilerinizi (örnegin telefon, isminiz, email adresiniz, telefon numaralariniz, adresiniz ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi (örnegin yasiniz ve gelir seviyeniz) vermenizi talep etmektedir. Yukarida bahsedilen Kisisel Bilgilerinizi, başvurularınızı almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ürünler ve hizmetler hakkinda pazarlama amaciyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliginizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve sizin hizmet taleplerinizi yerine getirmelerini saglamak amaciyla kullanmaktayiz.
•Otomatik Bilgiler: IP adresinizi sunucumuzdaki problemleri teşhis etmek ve web sitemizi yönetmek amaciyla kullanmaktayiz. IP adresiniz sizi tanimlamaya yardim etmek ve sizinle ilgili genel demografik bilgileri toplamak için kullanilabilir. Sitemizde cookie dosyalari kullanılmakta ve güvenliğiniz için kullanılmaktadır.
• E-Mail Iletisimi: yerelturizm.com e üyelik başvurunuz sonrası aksi tarafinizdan talep edilmedigi sürece gerek haftalik bilgilendirme e-mailleri gerekse ilgi alanlariniza gore özellestirilmis mailler, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediginiz zaman bu e-maillerle ilgili degisiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden baslatma seçeneginiz bulunmaktadir. Bu e-maillerin içerigi, hizmetler ve kampanyalar hakkında bilgi içerecektir.

Bilgilerin Kullanimi:
•Irtibat Bilgileri ve Demografik Bilgiler
Irtibat bilgileriniz gereken hallerde sizinle sitemizde yaptiginiz islemlerle ilgili olarak temas kurabilmek için kullanilmaktadir. Daha önce sizinle irtibat kurulmasina izin vermenize karsin, artik kurulmasini istememeniz halinde, irtibata geçerken kullandigimiz veritabani geçmis alimlara ait ise bu seçiminiz geçerli olmayacaktir. Yukarida belirtilen husus sakli kalmak üzere, yasalarin men ettigi durumlar haricinde isim veya adresinizi diger organizasyonlara vermeyecegiz. Üçüncü bir tarafin kimliginizin ifsasini talep eden bir mahkeme celbi veya diger bir yasal evraki bize iletmesi halinde, dosyalarimizda yer alan en son adresinizi kullanarak durumu size bildirmek için makul bütün çabalari gösterecegiz, su kosulla ki irtibat bilgilerinizin güncel olmamasindan veya baska sekillerde size bildirimde bulunamayacak durumda olmamizdan sorumlu olmayacagiz. yerelturizm.com, kamu güvenliginden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kisisel bilgilerinizi paylasma hakkini daima sakli tutar.

Demografik bilgileri, sitemizi kullanicilarimizin ilgi alanlarina uyarlamak için kullanmaktayiz.


•Diger Siteler, 3. Sahislar ve Bunlarin Gizlilik Politikalari
Bu sitede diger sitelerin linkleri bulunabilir. yerelturizm.com, bu web sitelerinin gizlilik uygulamalari veya içeriklerinden veya üçüncü taraflarin gizlilik politikalari ve uygulamalarindan sorumlu degildir.


Diger Hususlar

Gizlilik Tedbirlerimiz
Bu site kontrolümüz altindaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanilmasi veya tadil edilmesini önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir. Tarafınıza ait isim ve adres dahil olmak üzere kisisel bilgilerinizi sifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolasimda iken okunmasini engellemektedir.

Kisisel olarak tanimlanabilir müsteri bilgilerinin toplanmasi, saklanmasi ve ifsasi ile ilgili olarak fiziksel, elektronik ve prosedürel koruma önlemleri kullanmaktayiz. Güvenlik prosedürlerimiz, bazi durumlarda size kisisel bilgi ifsa etmeden önce kimliginizi kanitlamanizi talep edebilecegimiz anlamina gelmektedir.

Bilgisayarinizin yetkisiz erisime karsi korunmasi sizin için önem tasimaktadir. Paylasilan bir bilgisayari kullandiktan sonra kişisel başvuru bilgilerinizin yer aldığı bölüme ait bilgi ekranını kapatmayı unutmayın.

Bildirimler ve Revizyonlar
Isletmemiz sürekli olarak degismektedir ve bu nedenle gizlilik beyanimiz da degisecektir. Son degisiklikleri görmek için web sitemizi sik sik ziyaret etmelisiniz. Aksi belirtilmedigi takdirde, mevcut gizlilik politikamiz siz ve başvurunuzla ilgili olarak elimizde bulunan bütün bilgiler için geçerlidir. Verdigimiz sözlerin arkasinda durmaktayiz.

Bu gizlilik beyani, bu sitedeki uygulamalar veya bu sitede yaptiginiz islemlerinizle ile ilgili herhangi bir süphe veya kayginiz varsa info@yerelturizm.com mail adresini kullanarak bizimle irtibat kurunuz ki mevcut sorununuzu çözmeye çalisalim.